Parapet użytkowy

Wiele aranżacji okien ma ciekawe rozwiązania dla roli parapetu. Standardowy jaki znamy służy do postawienia na nim kwiatów. Projektanci jednak poszli krok na przód i postanowili nadać zwykłym parapetom nowe znaczenie, przerabiając je na użytkowe. Nowa rola takiego parapetu to może być a przykład blat do wykorzystania jako biurko.

Nieco poszerzony i wystający całkiem dobrze spełnia się w tej roli. Popularne jest to szczególnie w starych kamienicach, w których często parapety są drewniane i mają spore rozmiary. Taka aranżacja okna nie tylko jest pożyteczna ale też ładnie się prezentuje. Dodatkowo blat będący przedłużeniem okna ma stały dostęp do światła naturalnego, co jest niezastąpione w pracy przy biurku.

Takie parapety – biurka są coraz bardziej popularne i chętnie stosowane przy aranżacjach okien. Często także wychodzi taniej przerobić w ten sposób stary parapet niż kupić biurko jako mebel. Dodatkowo mamy oszczędność miejsca a także nietypowy i modny styl okna w pokoju czy salonie..

stolyskladane.pl Firany sklep internetowy bordery do tapet https://styl-sklep.pl/border--pasek-tapety-farm,555,13001.html materiały dekoracyjne: tapety ścienne